Новини » Економіка 27 червня, 2018, 14:51
Представники бізнесу про ситуацію в УЗ: Обіцяних змін не відбулося

Від очільника уряду вимагають розглянути питання про оцінку діяльності в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова і ситуацію в держкомпанії на засіданні КМУ у присутності представників найбільших галузевих об’єднань української економіки.

Лист із такою вимогою підписали керівники низки галузевих асоціацій та адресували його Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. Інформує Мінпром з посиланням на текст документа.

Як ідеться у листі, раніше депутати Верховної Ради з комітету з питань транспорту звернулися до керівника уряду з пропозицією розглянути питання щодо ситуації в «УЗ» та ефективності її керівництва на засіданні Кабінету Міністрів України до 1 липня.

Автори звернення вважають, що присутність на цьому засіданні КМУ представників провідних галузевих об’єднань промисловості і сільського господарства сприятиме об’єктивному, всебічному і конструктивному обговоренню проблем, які є сьогодні у сфері залізничних вантажоперевезень.

Залізничний транспорт нині забезпечує близько 60% всіх вантажоперевезень у нашій державі, і його безперебійна робота має критично важливе значення для провідних галузей національної економіки, ідеться у зверненні до Володимира Гройсмана.

Автори листа нагадали, що торік восени в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» обіцяв бізнесу підвищення операційної ефективності підприємства, поліпшення якості послуг, ліквідацію корупції у сфері розподілу вантажних вагонів «Укрзалізниці» тощо.

«На жаль, обіцяних змін не відбулося. Ми не тільки своєчасно не отримуємо замовлені вагони, але навіть не отримуємо доступу до тих, за які вже заплатили в рахунок оренди. Вагони простоюють на вузлових станціях, а підприємства продовжують зазнавати збитків, зриваючи терміни виконання своїх контрактів», – наголосили автори звернення.

Тож гострий дефіцит вантажних вагонів і тягового складу «Укрзалізниці» стримує розвиток української економіки, її транзитного та експортного потенціалу, йдеться у листі.

Серед підписантів документа – керівники низки галузевих асоціацій: Федерації металургів України – Сергій Біленький, об’єднання «Укрметалургпром» – Олександр Каленков, Союзу хіміків України – Олексій Голубов, асоціації «Укрцемент» – Павло Качур, Української зернової асоціації – Микола Горбачов, асоціації виробників феросплавів УкрФА – Сергій Кудрявцев.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 09:41 :06