Новини » Львів 27 червня, 2018, 14:10
На Золочівщині відкрили новий сервісний центр МВС

У селі Червоне Золочівського району 26 червня відбулася презентація нового сервісного центру МВС за участю керівництва району, місцевого пароха.

Про це ІА ZIK повідомили у Золочівській райдержадміністрації. 

Священнослужитель провів молитву за добру працю працівників сервісного центру. 

«Сьогоднішня подія є яскравим прикладом того, як цивілізовано, по-європейськи повинні надаватися послуги громадянам державними структурами, однією з яких є цей сервісний центр МВС. Ця подія є лейтмотивом проведення реформ в Україні. По-різному говорять, але ми бачимо яскраві приклади. Хочу сказати, що ми в Золочівському районі зруйнували стереотип між центрами і периферіями. Тому, що ця подія відбувається не в районному центрі, а в селі. І на мою думку, дуже вдало підібране місце, адже з одного боку церква, а з іншого навчальний заклад, тому працювати вам тут буде комфортно. І ця маленька наша перемога є внеском у розбудову нашої держави та нашу перемогу», – сказав голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський під час відкриття. 

Нагадаємо, на Золочівщині дуже гостро стояло питання надання приміщення для територіального сервісного центру №4643, адже була загроза переміщення сервісного центру в Буський район, а це, в свою чергу, недоотримання до бюджету району немалих коштів. Та владі району вдалося знайти приміщення для сервісного центру МВС та залишити його в районі 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:07 :29