Новини » Політика 27 червня, 2018, 16:18
На президентських виборах у 2019 році буде рекордна кількість кандидатів за всю історію, – КВУ

На виборах Президента України в 2019 році варто очікувати на рекордну кількість кандидатів.

Про це заявив голова Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Кошель під час онлайн-конференції «Президентські перегони на старті: Наскільки брудною обіцяє бути кампанія?», повідомляє «Укрінформ».

«Я вважаю, що ми матимемо президентські вибори, де буде рекордна кількість кандидатів в українській історії. Вже зараз є понад 20 тих, хто публічно заявив про свій намір балотуватися. Думаю, що +30 кандидатів ми реально зможемо отримати», – сказав Кошель.

При цьому він не виключає появи незабаром нових позасистемних кандидатів.

«Я не виключаю того, що в найближчі місяці ми зможемо отримати нових впливових кандидатів, можливо, навіть не одного, з-поза системи. Хто це може бути – говорити складно. Це може бути керівник нового бізнесу, побудованого за чесні кошти, або людина з гарною європейською освітою та менеджерським досвідом», – припустив голова КВУ.

Водночас він пояснив, що в українській політиці є два бар’єри, з якими стикають нові політичні діячі.

«Це фінанси і доступ до медіа, які сконцентровані в руках головних фінансово-промислових груп. Тому, окрім прямої політичної реклами, кандидат має бути представлений у новинах, ток-шоу, повинен мати позивні згадки від політичних експертів, лідерів громадських думок», – конкретизував Кошель.

Читайте ще новини на тему: вибори президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 01:45 :39