середа, 27 червня, 2018, 17:42 Регіони
Міністр інфраструктури вимагає звільнити тернопільських остапів бендерів зі Служби доріг

Міністр інфраструктури Володимир Омелян закликав відправити у відставку керівництво Служби автомобільних доріг (САД) у Тернопільській області за спроби обійти конкурсні процедури ProZorro шляхом дроблення закупівель.

«Таке враження, що як обходити законодавство Остап Бендер вчився в Тернопільському САД… Альтернативи негайному звільненню я не бачу», – написав Володимир Омелян на своїй сторінці у «Фейсбуці», звертаючись до керівника «Укравтодору» Славоміра Новака.

Приводом для такої заяви міністра став звіт про тендерні закупівлі САД у Тернопільській області, опублікований неурядовою організацією CoST Ukraine.

Згідно з ним, у період з 14 по 25 червня Тернопільська САД у виборі підрядників для поточного і середнього ремонту доріг поділила їх на ділянки, що дозволило їй укладати прямі договори з підрядниками, уникаючи відкритих торгів.

За вказаний період САД, зокрема, уклала 39 договорів з ТОВ «Авакс Проф» на 5,94 млн грн, 96 – з ТОВ «БМБУД» на 13,57 млн грн і 25 договорів з ДП «Тернопільський облавтодор» на 2,86 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 19:20 :24