середа, 27 червня, 2018, 19:07 Політика
Денисова звернулася з офіційним листом до Адміністрації Путіна: гарантії не виконуються
Фото: nfront.org.ua
Фото: nfront.org.ua

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до глави адміністрації президента РФ через нереалізовані гарантії, дані їй Володимиром Путіним.

Відповідний лист вона оприлюднила у середу ввечері у Facebook.

«Змушена констатувати, що гарантії, надані мені президентом Російської Федерації Володимиром Путіним як уповноваженому Верховної Ради України з прав людини по безперешкодному допуску і без будь-яких попередніх умов до утримуваних громадян України на даний момент не реалізовано», – наголошує Денисова.

«Тому звернулася з офіційним листом до голови Адміністрації президента РФ Антона Вайна з проханням забезпечити реалізацію наданих мені президентом РФ гарантій», – додає вона.

Український омбудсмен Людмила Денисова з 15 червня перебуває в Росії, але їй не дозволили зустрітися з жодним із українських політв’язнів – зокрема відмовили у допуску до Олега Сенцова, який голодує в російській колонії ось уже 45 днів, до Романа Сущенка, Миколи Карпюка.

Нагадаємо, складнощі у відвідуванні ув’язнених омбудсменами України й Росії пов’язані з «дефіцитом довіри» між сторонами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:44 :25