Новини » Політика 27 червня, 2018, 23:45
Без системи навчання політиків одна лише молодь нічого не змінить, – Богословська
ZIK
ZIK

Політик повинен відповідати своїм принципам та демонструвати свою позицію вчинками. Наприклад, Мустафі Найєму можна дуже багато пробачити за організацію Майдану. Однак, те, що він досі не вийшов із БПП неправильний вчинок, що не демонструє його позиції.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила ародний депутат кількох скликань Інна Богословська.

Говорячи про необхідність нових обличь в політиці, вона наголосила: сама лише молодь нічого не зробить. Адже у державі відсутня система навчання політиків.

«Тому усі молоді вчаться находу. Натомість, маємо виробити обов’язкову систему навчання політиці», – заявила Богословська.

Та й, на її думку, політика можна визначити тільки по його вчинках.

«На приклад, Найєму за організацію Майдану можна вибачити дуже багато чого. Однак, те, що він не виходить із «Блоку Петра Порошенка» – неправильний вчинок, який не демонструє позицію. Так, можна погодитись на компроміс для «просунення» того, що вважаєш важливим. Однак, іноді треба виходити з партії. Адже без цього ніхто не зрозуміє, про які принципи ти говориш, тоді як політика – це саме принципи», – переконана Богословська.

Та у свою чергу народний депутат 8-го скликання (до 25 березня 2016 року) Єгор Фірсов зауважив: дивно критикувати Мустафу Наєма за те, що не виходить із БПП, коли до біографії самої Богословської також «виникає багато запитань».

«У 2009 ви, ніби, вийшли із «Партії регіонів», однак у 2013 знову там опинились. На мою думку, якщо політик заявляє, що живе за європейськими стандартами та претендує на молодість, мусить бути, у тому числі, і послідовним. Де ж ваша послідовність?», – зауважив Фірсов.

Мовляв, сам він ніколи не повернеться у «Блок Петра Порошенка», із якого, свого часу, вийшов.

«Та й є певні голосування. Ви голосували за те, щоб Чорноморський флот опинився в Криму і залишався там до 2048 року. Ви ж голосували за так звані харківські угоди, які в народі ще називають «Медведєва-Януковича»?», – заявив політик.

Та Богословска запевнила: свого часу повернулась у «Партію регіонів», бо це, начебто, була єдина умова для продовження роботи спеціальної слідчої парламентської комісії про розслідування газових контрактів.

«Саме це стало підставою, щоб сьогодні ми виграли суд у Стокгольмі та перестали платити Росії шість мільярдів кожного року», – наголосила вона.

Понад те – вона підкреслила –після «газових контрактів Тимошенко» ціна палива була такою, що б держава стала банкрутом за рік. Головною ж базою Харківських угод був перегляд цих контрактів.

«Відтак, звідти прибрали: штраф у вигляді 300% за принцип «купуючи плати», ціну ж зменшили на 100 доларів на кубометрі. Тож, фактично, тоді ми вийшли просто по лезу, із якого могли звалитися в дефолт, де Росія була нашим найбільшим кредитором», – розповіла Богословська.

Тож вона підкреслила: вважає, що питання Харківських угод на справді ж стосувалось «економічного виживання України».

Однак Фірсов все ж переконував: у політиці йдеться про абсолютно послідовні позиції.

«У 2004 році ви агітували за Ющенка. Де ж послідовність, якщо через п’ять років ви опиняєтесь у команді Януковича, працюєте на нього та захищаєте його. Чи це не є зрадою виборців, які у 2005 році вам повірили, а ви зробили діаметрально протилежний крок?», – зазначив Єгор Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 04:50 :12