Новини » Політика 26 червня, 2018, 20:10
Нардеп Лапін: «Російський шлейф» буде тягнутися за Тимошенко і впливатиме на результат виборів
ZIK
ZIK

Українці дуже добре пам’ятають співпрацю Тимошенко з Росією. Пам’ятають газові контракти та спілкування з Путіним під час агресії в Грузії. Тому цей «шлейф» буде за нею тягнутися.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат України Ігор Лапін.

Гість програми, коментуючи майбутні президентські вибори в Україні, зауважив: якщо у другий тур вийде дві кандидатури, то виграє та людина, яка за свою політичну кар’єри не мала нічого спільного з Росією та яка завжди підтримувала Україну.

«І якщо дивитися на опитування, де Гриценко перемагає Тимошенко, то тут також відіграє те, що стосовно пана Гриценка немає ніяких звинувачень щодо його співпраці з Росією. Можливо, є якісь інші звинувачення, але вони не пов’язані з Росією»,– зазначив Ігор Лапін.

А от щодо Юлії Тимошенко, нардеп зауважив, що українці дуже добре пам’ятають її співпрацю з Росією.

«Людям не важливо, чи ці справи доведені до кінця чи ні, але вони дуже добре пам’ятають газові контракти і спілкування з Путіним під час агресії в Грузії. А я нагадаю, що будучи на посаді прем’єр-міністра України Тимошенко не висловила своєї позиції щодо неможливості агресії у 21 столітті на інші держави та прибережні території. Тому цей «шлейф» буде за нею тягнутися. Я вважаю, що саме у цьому контексті люди так реагують на це опитування. Але це ні про що не говорить. У людей буде стояти одне питання, чи ти за Росію, чи за Україну. Хоча я можу помилятися»,– додав народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:45 :37