Новини » Львів 26 червня, 2018, 17:40
На Замарстинівській вже провели частину робіт – беруться за колектор

На вулиці Замарстинівській, що у Львові, триває капітальний ремонт. Встигли вже зняти верхню частину дороги, прокласти 250 метрів труби, змонтувати чотири залізобетонні колодязі. Відзавтра розпочнуть буріння, укріплення котловану і заміну колектора.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Зараз передбачити технічний стан колектора ми не можемо. Відповідно лише коли його розкопаємо будемо бачити реальний стан і розуміти, як будуть проходити роботи. Проектом передбачено 22 місяці на виконання ремонту вул. Замарстинівська», – додав в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

«Дорога залишиться в тих відстанях, яких була до ремонту. Також вона буде вимощена бруківкою. Вся бруківка, яка буде розкопана, потім також буде використана для мощення дороги. Напевно, якусь частину потрібно буде, та поки не відомо, яку саме кількість. Також хочу додати, що всі побажання людей з обмеженими можливостями будуть враховані при будівництві тротуарів, зупинок, пішохідних переходів», – наголосив інженер з інженерних мереж ТзОВ «Онур» Віктор Онищук.

Нагадаємо, що 16 лютого, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)», який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», – 84 476 020,00 грн. Тривалість будівництва згідно з проектом організації будівництва становить 22 місяці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:21 :59