вівторок, 26 червня, 2018, 22:40 Політика
Ляшко: Деолігархізацію можна провести за одну годину
ZIK
ZIK

Кілька років років тому була популярна деолігархізація. В результаті в президентському кабінеті сидить олігарх. Насправді, деолігархізацію можна провести за одну годину.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Олег Ляшко.

«Два чи три роки тому була популярна деолігархізація. В результаті головний олігарх сидить в президентському кабінеті. Оце і вся деолігархізація. Насправді, деолігархізацію можна провести за одну годину. Треба покликати всіх олігархів і сказати: «Шановні олігархи із сьогоднішнього дня ніхто з вас у президентському кабінеті не буде. Ніхто з вас не може зайти і вирішувати проблеми. Для всіх ринкові умови, рівні правила і сплата податків», – зазначив політик.

За його словами, в Україні немає сьогодні рівних правил для бізнесу, бо є олігархічні монополії. Малий і середній бізнес не має можливості розвиватися.

«Є зловживання на ринку енергетики, на ринку фінансових послуг, у банківській сфері. Правила встановлюються в президентському кабінету», – переконаний Ляшко.

Також пан Ляшко сказав, що не має сенсу говорити про повернення грошей з офшорів, бо це не можливо. Треба робити так, щоб гроші залишалися в країні. Якщо гроші біжать з України це означає, що тут дуже поганий інвестиційний клімат, тож потрібно зробити так, щоб офшор був в Україні і сюди приходили капітали.

«Нехай вся Україна буде одним великим офшором, де будуть сприятливі умови для інвесторів і для капіталовкладень. Єдина можливість повернути гроші, які звідси біжать, створити сприятливий інвестиційний клімат», – сказав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:23 :27