Новини » Світ 26 червня, 2018, 21:49
Канадські мегаполіси заявляють, що не можуть більше приймати біженців

Два найбільші міста Канади – Торонто та Монреаль – повністю вичерпали свої можливості для прийому біженців.

Про це на прес-конференції заявив мер Торонто Джон Торі, повідомляє «Укрінформ».

«У спеціальному звіті, підготовленому містом, зазначається, що до отримання негайної допомоги від провінційного та федерального урядів Торонто не зможе приймати нових біженців. З такою само ситуацією стикнувся нещодавно Монреаль», – сказав Торі.

Він наголосив, що Торонто «вичерпало можливості свого персоналу, варіанти розселення та ресурси». «Ми потребуємо, аби інші рівні влади активізували свої зусилля щодо надання допомоги Торонто у справжньому партнерстві, й основну роль у цьому має взяти на себе уряд Канади», – зауважив мер.

За його словами, Торонто готове продовжувати виконувати свою частину роботи. «Наша спроможність надавати допомогу залежить від того, чи стануть інші рівні влади справжніми, повноправними партнерами», – зазначив Торі.

У міськраді уточнили, що прямі витрати лише на розселення прохачів притулку у 2017 та 2018 роках становитимуть щонайменше 64,5 млн дол. «У підготовленому містом звіті повторюється наш негайний запит до федерального та провінційного урядів стосовно вжиття невідкладних заходів щодо підготовки регіонального плану розселення біженців», – підсумував мер Торонто.

Як відомо, приплив біженців до Канади суттєво зріс після приходу до влади у США Дональда Трампа та зміни міграційної політики Штатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:21 :14