Новини » Політика 26 червня, 2018, 22:05
Головний «радикал» розповів про свої виграшні футбольні ставки
ZIK
ZIK

Я не вигравав у лотерею. Насправді, це ставки на футбольні матчі. Останні 20 років я граю у ставки на футбол. Мій виграш – 500 тисяч гривень. Але можна виграти мільйони.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи свій виграш у лотереї.

Олег Ляшко зазначив, що він чесно живе і сьогодні є дуже багатою людиною. Політик додав, що усі його статки записані у декларації, а згідно декларації він – мільйонер.

«Мені не потрібно мільярдів, на відміну від Порошенка, який на посаді Президента України продовжує займатися бізнесом. По декларації я мільйонер, але у реальності – ні. Адже декларація подана за минулий рік і це не означає, що ці гроші зараз у тебе є»,– зауважив Олег Ляшко.

Окрім того, лідер Радикальної партії розповів про свій виграш у лотерею:

«Не було ніякої лотереї. Це фейк. Я не вигравав у лотерею»,– заявив Ляшко.

Політик зазначив, що виграв гроші завдяки ставкам на футбольні матчі.

«Насправді, це ставки на футбольні матчі. Останні 20 років я граю у ставки на футбол. Перший Чемпіонат світу з футболу, де я не роблю ставки, це нинішній Чемпіонат. Я принципово не дивлюся гру з Росії. Але так, мені дуже хочеться дивитися Чемпіонат світу»,– додав Ляшко.

Лідер Радикальної партії розповів, що найбільший його виграш завдяки ставкам на футбольні матчі – 500 тисяч гривень.

«Але можна виграти мільйони. А якщо ви кажете, що це виглядає не переконливо, то я пропоную вам зробити експеримент. Підіть у будь-яку букмекерську кантору і побудьте там годину. Ви подивитеся, скільки людей туди приходить і скільки вони ставлять грошей. Це мільйони українців»,– розповів Ляшко і додав, що фортуна його любить.

«Але найбільше мене люди люблять, а я люблю їх. От у цьому і є моя сила»,– підкреслив головний «радикал» країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:35 :38