Новини » Економіка 26 червня, 2018, 12:39
Гендиректор УНЛ: Лотерейний ринок подолає технологічний розрив із Європою за рік-два
Генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський
Генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський

Лотерейний ринок в Україні подолає технологічний розрив, який сьогодні існує щодо європейських країн, за рік-два.

Про це у інтерв’ю виданню «РБК-Україна» заявив генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський.

«В Україні є всі передумови, як з погляду людей, так і інфраструктури, для впровадження технологій. У нас значний відсоток проникнення інтернету та смартфонів серед населення, добре розвиваються сучасні платіжні сервіси. За наявності певних можливостей, ми за рік-два подолаємо технологічний розрив, який сьогодні є щодо європейських країн», – заявив гендиректор УНЛ.

Як наголосив Андрій Бочковський, УНЛ має чітку стратегію розвитку. Втілити її компанія зможе після прийняття урядом необхідних регуляторних актів.

«Відповідна стратегія передбачає фокусування на низці ключових напрямків. Інвестування в розвиток мережі, як наземної, так і цифрової. Побудова мережі передбачає залучення тисяч підприємців до співпраці, створення робочих місць, генерацію додаткового доходу підприємцям, побудову партнерських відносин з місцевим населенням. Необхідно розвивати комунікацію і пропозицію лотереї через інтернет та мобільні канали, оскільки потенційними гравцями в лотерею є все населення країни», – наголосив гендиректор УНЛ.

Водночас, для УНЛ ідеальним гравцем є та людина, яка грає лише один раз в тиждень, витрачаючи невелику суму, щоб отримати шанс на величезний приз і здійснити свою мрію, зауважив Андрій Бочковський.

«Ми не підтримуємо витрачання значних сум і постійну участь в лотереї, а тому інвестування у відповідальну гру є одним з пріоритетів нашої стратегії розвитку», – зазначив він.

З його слів, іще однією ключовою частиною стратегії є програма корпоративної соціальної відповідальності. Згідно із програмою, частину прибутку передбачається спрямувати на підтримку суспільно важливих проектів в галузі культури, спорту, музики тощо.

«У цьому ми бачимо місію лотереї, як засобу залучення людей до участі у благодійництві заради блага всього суспільства», – резюмував Андрій Бочковський.

Раніше власник УНЛ, британський бізнесмен Майкл Джон Фогго спростував публікації в українських ЗМІ про те, що бенефіціарами УНЛ є українські політики Олександр Третьяков, Гліб Загорій, бізнесмен Борис Ложкін, а у Третьякова є опціон на покупку частки компанії.

«Я не знайомий ні з ким з цих людей. Так, я бачив деякі статті в українських ЗМІ, де стверджувався подібний нонсенс. Хочу підкреслити: я не пов’язаний і не можу бути пов’язаний з українськими політиками. І, до речі, зараз юристи УНЛ проводять роботу щодо всіх цих неправдивих публікацій. Наприклад, в деяких медіа стверджувалося, що компанію намагалися захопити рейдерським шляхом. Але напередодні придбання я, зрозуміло, перевіряв за допомогою юристів абсолютно все, що стосується УНЛ, і можу запевнити, що інформація про рейдерське захоплення – неправда. Інформація про наявність у когось опціону на викуп частки УНЛ – теж абсолютна вигадка. Проведений фінансовий і юридичний аудит показав, що не існує жодних прав третіх осіб та інших обмежень щодо переходу компанії в мою власність», – наголосив Майкл Джон Фогго.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 15:53 :31