вівторок, 26 червня, 2018, 14:19 Політика
Денисова просить Москалькову про обстеження політв’язня Клиха: він у критичному стані
Станіслав Клих
Станіслав Клих

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова вкотре звернулась до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової щодо українського політв’язня Станіслава Клиха, який утримується в пенітенціарній установі на території РФ.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого.

Людмила Денисова у зверненні зазначила, що 21 травня 2018 року направила лист до Омбудсмена РФ з проханням посприяти медичному обстеженню та особистому відвідання нею Станіслава Клиха, а також посприяти його звільненню.

«Станом на цей час відповіді на вказані листи не отримані. З жовтня 2017 року не відбуваються зустрічі Станіслава Клиха з його батьками. Згідно з наявною інформацією, з 8 червня 2018 року Станіслав Клих оголосив голодування, і зараз стан його здоров’я знаходиться в критичному стані. За повідомленнями матері, у Станіслава Клиха серйозні проблеми з нирками та серцем», – йдеться у повідомленні.

Враховуючи зазначене, Денисова наполегливо просить Москалькову сприяти проведенню незалежного медичного обстеження Клиха українськими чи міжнародними лікарями. А також повідомити про результати перевірки з наданням відповідного медичного висновку. Крім того, забезпечити в найближчий час особисту зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зі Станіславом Клихом.

«Також укотре прошу Вас сприяти терміновому звільненню Станіслава Клиха з гуманітарних підстав», – наголосила Денисова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 22:19 :02