Боротьба за «Охматдит»: як члени комітету ВРУ захищають корумпованих лікарів

Найбільша дитяча лікарня країни «Охматдит» останній місяць перебуває у центрі уваги громадськості, медиків та окремих політиків. Причина – реорганізаційні зміни в лікарні, які мають підвищити якість надання медичної допомоги пацієнтам через удосконалення застарілих процесів управління та унеможливлення корупції.

Показово, що такі важливі зміни одразу наштовхнулися на спротив тих, хто роками використовував своє службове становище задля власної вигоди.

Дійсно жахливою і цинічною є ситуація, коли деякі лікарі наживаються на людському горі: виписують дороговартісні препарати, які є на складах Охматдиту і які діти могли б отримувати абсолютно безоплатно; чи вимагають у батьків важкохворих дітей гроші за влаштування в лікарню.

Я вдячна новому керівництву Охматдиту, яке ініціювало внутрішнє розслідування, щоб виявити усі ці жахаючі факти порушень і вжити заходів для недопущення таких ситуацій в майбутньому.

Минулого тижня ми всі побачили, як ця стара корупційна система продовжує боротися, не гребуючи жодними методами – відверті маніпуляції та викривлення інформації, використання онкохворих дітей та їхніх рідних в «акціях протесту», тиск та підбивання медичних працівників до страйків проти керівництва Охматдиту.

І ще більш показовим є те, що на захист цих корупційних лікарів стають члени парламентського Комітету з питань охорони здоров’я, які уже були неодноразово скомпрометовані корупційними схемами в охороні здоров’я.

Зокрема, за ініціативи народної депутатки від Опозиційного блоку Тетяни Бахтєєвої, 20 червня комітет проводить своє виїзне засідання на території Охматдиту, що фактично перетворилось на фарс для вкидання чергової порції брехні в інформаційне поле.

Як член Опікунської ради НДСЛ «Охматдит» разом з головою ОР народними депутатами Оксаною Корчинською, Вікторія Сюмар висловлюємо свою підтримку пацієнтам лікарні, оскільки саме заради їхнього блага спільними зусиллями ми маємо подолати корупцію в лікарні, маємо втілити в життя усі зміни, що трансформують Охматдит у сучасну пацієнтоорієнтовану лікарню. У лікарню, де кожен маленький пацієнт не лише отримуватиме сучасну якісну медичну допомогу, але й буде оточений турботою та підтримкою.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...