Новини » Суспільство 25 червня, 2018, 21:10
Віктор Чумак: У Луценка хочуть повністю згорнути розслідування справ Майдану
ZIK
ZIK

Вже два роки як Юрій Луценко є генеральним прокурором, але немає жодного вироку у справах Майдану. Все йде до того, щоб повністю згорнути розслідування щодо розстрілів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віктор Чумак. 

Відповідаючи на запитання глядача про те, чи буде хтось займатися справами Майдану після ліквідації підрозділу ГПУ, який цим безпосередньо займався, пан Чумак сказав, що також хотів би почути від Юрія Луценка відповідь на це запитання.

«Вже два роки як Юрій Віталійович є генеральним прокурором, але ми не чуємо жодного вироку у справах Майдану. Ми не чуємо про те, що є розкриття якихось справ. Все йде до того, щоб повністю згорнути розслідування щодо розстрілів і про це говорить директор Департаменту спеціальних розслідувань пан Горбатюк», – зазначив політик.

Також за його словами, заяви, які зробив Горбатюк про те, що діяльність Юрія Луценко в прокуратурі немає нічого спільного з законом, як мінімум повинні стати предметом парламентського розслідування. Однак теперішня більшість боїться будь-якого розслідування стосовно влади.

«Зрозуміло, що потрібно це зробити і що ми знову будемо виступати з необхідність створення якоїсь спеціальної слідчої комісії. Але більшість ховає голову в пісок. Вона думає, що якщо вона буде мовчати, то ніхто не буде бачити цієї проблеми. Але проблеми тільки накопичуються і потім доведеться відповідати за все зразу», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 17:10 :33