понеділок, 25 червня, 2018, 13:15 Світ
Компанія Chanel розповіла, скільки заробляє на жіночих мріях
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Французький дім моди Chanel, вперше за свою 108-річну історію, вирішив оприлюднити свої фінансові дані.

Про це повідомляє Businessinsider.

Компанія Chanel, заснована у 1909 р. Коко Шанель, за свою понад столітню історію перетворилася з маленького бутіка на справжнього гіганта індустрії моди. З відомим на весь світ логотипом схрещених літер C, сьогодні можна купити розкішний одяг, аксесуари, парфумерію, ювелірні вироби чи годинники.

Компанія опублікувала дані, з яких випливає, що її прибуток від продажів в 2017 році склав близько 9,62 мільярда доларів. Це на 11% більш, ніж роком раніше. Зростання доходів відбулося в основному за рахунок продажів в Азії та Європі. Операційний прибуток Chanel склав 2,69 мільярда доларів, компанія також мала 18 мільйонів доларів боргу.

Гендиректор Chanel Філіп Блондьйo розповів у інтерв’ю «Нью-Йорк Таймс», чому компанія вирішила оприлюднити фінансові дані.

«Ми зрозуміли, що настав час представити факти про те, ким ми є: компанія з доходом у 10 мільярдів доларів. Наші фінанси дозволяють нам залишатися незалежною компанією і зосередитися на довгостроковому розвитку», – підкреслив Блондьйo.

Така заява може бути реакцією на чутки про можливе поглинання Chanel іншим гігантом – французькою компанією LVMH. Французькі ЗМІ повідомили про це на початку року. Проте, виконавчий директор LVMH Бернар Арно, спростував цю інформацію.

LVMH володіє такими брендами, як Louis Vuitton, Fendi, Givenchy, Marc Jacobs, а недавно купила Christian Dior. За оцінками аналітиків Reuters, доходи LVMH в минулому році склали 9,3 мільярда доларів, інші звіти свідчать, що вони перевищили 10 мільярдів доларів.

Поряд з фінансовими результатами Chanel також повідомила, що вперше з 50-х років ХХ століття компанія проведе масштабну реструктуризацію. Зокрема, йдеться про перехід усіх підприємств у склад однієї холдингової компанії. Вона буде називатися Chanel Limited, а її штаб-квартирою стане Лондон.

Переклад з польської Андрія Павлишина, IA ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 05:25 :20