понеділок, 25 червня, 2018, 10:31 Політика
Інформація про стан Сенцова та Балуха неясна: МЗС знову просить РФ допуску до політв’язнів
Акція на підтримку Олега Сенцова. Фото: dw.com
Акція на підтримку Олега Сенцова. Фото: dw.com

МЗС України в черговий раз звернулось до Росії з проханням забезпечити уповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій доступ до українських політв’язнів у тюрмах Росії та Криму.

Про це Денисова повідомила у Facebook.

Інформація, яка надходить про стан Олега Сенцова та Володимира Балуха, досить суперечлива: вони голодують, або ж, навпаки, що припинили голодування, вживають поживні суміші і набирають вагу. У відеозв’язку з Олегом відмовили. Фото не надають. Російська сторона постійно переконує світ, що з ними все гаразд. Втім, їхні адвокати говорять протилежне. Все це викликає велике занепокоєння і недовіру», – написала Денисова у Facebook.

Вона вимагає від Росії терміново надати їй доступ до українських в’язнів, які утримуються на території Росії та в анексованому Криму.

«Я маю на власні очі побачити Олега Сенцова та Володимира Балуха, які продовжують голодування. Маю зустрітися із Олександром Кольченком, Станіславом Клихом, Романом Сущенком...», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що в Парламентській Асамблеї Ради Європи 28 червня відбудуться дебати щодо українських політв’язнів Кремля.

У Мін’юсті Росії офіційно підтвердили українське громадянство Сенцова. Таким чином це спростовує твердження російської сторони проте, що Сенцов на момент засудження був громадянином Російської Федерації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 11:46 :33