Новини » Події

«Брати у нещасті»: більш ніж на добу одночасно застрягли туристи в аеропортах Мілана та Львова

ZIK

Ані місцеве летовище, ані компанія-перевізник ситуацію так і не прокоментували щодо відкладання авіарейсу із Мілана до Львова. Що ж стосується львівських «бранців» летовища, які не змогли вилетіти, їм запропонували альтернативу, вирушити до Венеції, а звідти їх привезуть автобусом у Неаполь.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Пасажири лежали та сиділи там, де знаходили місце в аеропортах Мілана і Львова. Люди не змогли вилетіти з Італії та України. Представники компанії-перевізника спочатку пояснювали, що усе через технічні причини і рейс відтерміновується. Та потім його скасували і людей повезли до готелю.

«Вже більше 24 годин ми не можемо виїхати з Італії. Переносили рейс на 5, 10, 30 хвилин і більше. Жодної інформації взагалі не було ні на гарячій лінії, ні в аеропорту», – розповів пасажир Максим Киріянов.

Наступного дня уже на митному контролі людям знову повідомили, що рейс скасовано і запропонували чекати ще добу. Ба більше, гарячі лінії компанії не відповідали і конкретної інформації людям ніхто не надавав. Деякі пасажири купували квитки на інші рейси за власний кошт. Серед них і львів’янка Ірина, яка полетіла у Чернівці.

«Страждали найбільше мами з дітьми. Були серед нас і онкохвора дитина, яка полетіла зі мною в Чернівці. Були дітки груднички, яким ненадавали ні молочні суміші, ні кашок, ні рідкого супчику», – сказала пасажирка Ірина Корнило.

«Братами у нещасті» пасажирів у Мілані стали і люди у Львові. Їхній рейс теж спершу переносили і врешті скасували. Ніч вони провели у готелі.

«Сказали, щоб номер звільнити до 12 години. Люди поїхали в аеропорт і почали вимагати перебронювати квитки, але на завтра їх уже немає. Наступний рейс у п’ятницю, тому я купив квитки на інший рейс», – прокоментував пасажир, який не зміг вилетіти до Неаполя Дмитро Шебедя.

Також львівським бранцям летовища запропонували альтернативу, вирушити до Венеції, а звідти їх привезуть автобусом у Неаполь. На щастя, літак з цими пасажирами таки полетів.

Будь-якої миті у львівському аеропорту очікують і на лоукост із Мілана, який поверне на батьківщину українських туристів. 

Наталія Лазарович, Володимр Ролюк, Перші про головне

Loading...