Новини » Політика 25 червня, 2018, 13:55
Борис Херсонський: Час працює не на Україну
Борис Херсонський. Фото: theukrainians.org/Zhvalevskyi Bogdan
Борис Херсонський. Фото: theukrainians.org/Zhvalevskyi Bogdan

Час працює не на Україну. Люди, які в дні Майдану підтримували нас, трохи втомилися. А може не втомилися, а їм стало нудно, бо не вистачає динаміки. Треба якось пояснити собі, що ми самі винні у своїх проблемах. Інформація, яку сприймають люди – селективна, кожний обирає собі «надійний ресурс».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український психолог та психіатр, поет, перекладач Борис Херсонський. 

«Відверто з сумом скажу, що час працює не на Україну. Люди, які в дні Майдану підтримували нас, трохи втомилися. А може не втомилися, а їм стало нудно, бо не вистачає динаміки. Страшно сказати – військові дії проти агресора тривають вже більш за чотирьох років! Й кінця-краю не видно.

Ядерна зброя у агресора, якому бракує здорового глузду, робить військове втручання країн НАТО у наші справи неможливим. Риторика на агресора не діє – перевірено. Санкції їм, вибачте, до дупи. Вони роблять народ же більш одностайним. Чим гірше народу, тим більше він любить диктатора», – зазначив Херсонський.

Він акцентував, що масивна пропаганда зробила російськомовних емігрантів по всьому світу п’ятою колоною РФ і Україна припустилася помилки не створивши ресурс російською мовою, але з українським контентом.

«Масивна пропаганда зробила російськомовних емігрантів по всьому світу (за винятком інтелектуалів) п’ятою колоною РФ. Те, що Україна втратила свій шанс, не зорганізувавши інтернаціональний ресурс російською мовою, але з українським контентом, помилка, за яку ми сплачуємо занадто високу ціну», – підкреслив Борис Херсонський.

«Діють так звані психологічні захисні механізми. Проекція, раціоналізація, реактивне утворення. Наша ситуація викликає у людей певний дискомфорт, тривогу. Треба якось пояснити собі, що ми самі винні у своїх проблемах. Інформація, яку сприймають люди – селективна, кожний обирає собі «надійний ресурс». Вербальна агресія виявляється ефективною зброєю.... Наші внутрішні проблеми видно усім. Якось так», – підсумував він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:57 :18