Новини » Львів 24 червня, 2018, 12:45 блоги
Три ключових питання з приводу нападу на циганський табір у Львові
Тарас Шотік
кандидат економічних наук,
фахівець із бізнес-планування
Фото: Нацполіція
Фото: Нацполіція

Сьогодні вночі група людей у масках напала на табір ромів під Львовом.

Три ключових питання з приводу нападу на циганський табір у Львові:

1. Чи затримає поліція... своє ж начальство у якості співучасника? Адже тільки з повного попустительства поліцаїв, які безпорадно розводять руками і не здатні протистояти етнічній злочинності, у спокійному Львові градус протистояння зріс настільки.

2. Чи усвідомлює влада, що це тільки початок? Якщо одна сторона перейшла до відкритих дій, нічого не боячись (цигани тепер не те що обкрадають, а внаглу грабують людей, іноді з ножами), то відповідь від терплячих українців – лише питання часу. Якщо проблему не вирішувати, то це – всього лише пролог до кривавої драми, у якій найбільше постраждають, як це завжди буває, ті, хто просто опинився не в той час і не в тому місці.

3. Чи готове громадянське суспільство об’єднатися для тиску на владу з метою вирішення цього дражливого питання? Чи не розколеться на толерантних захисників «безневинних громадян ромської національності» та прихильників «злих націоналістів»?

Чи вистачить нам мужності визнати, що із ганебним рабовласницьким ладом циганського суспільства необхідно покінчити? Що поняття «циганський барон» автоматично тотожне поняттям «кримінальний авторитет» і «рабовласник» і їх місце – на нарах? Чи наважимось зламати цей жахливий рабовласницький лад, що маскується під «національну традицію»? Хоча б циганські діти заслуговують на краще життя, школи, медицину, майбутнє... Хоча б діток мусимо врятувати із цього зачарованого кола зла!

Але, разом з тим, чи вистачить мудрості зрозуміти, що українська енергійна пасіонарна молодь повинна гризти граніт науки, щоб будувати економіку держави, а не бігати в масках із ножами вулицями міст? Дітям потрібна альтернатива радикалізму: секції, гуртки, юнацький спорт, аматорські студії. Чи готові ми на це розщедритись?

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 22:26 :05