Новини » Світ 24 червня, 2018, 1:15
Сару Сандерс попросили покинути ресторан, тому що вона працює для Дональда Трампа

Прес-секретаря Білого дому Сарі Сандерс відмовились обслуговувати в ресторані, що призвело до звинувачень у «фанатизмі» проти членів адміністрації Дональда Трампа.

Про це повідомляє telegraph.co.uk.

Sarah Sanders
Sarah Sanders was asked to leave a restaurant

Про це Сандерс написала в Twitter: «Мені сказав власник «Red Hen» в Лексінгтоні, штат Вірджинія, щоб я вийшла, тому що я працюю на президента, і я ввічливо пішла.

«Її дії (власника) говорять про неї більше, ніж про мене. Я завжди докладаю всіх зусиль, щоб ставитися до людей, в тому числі тих, з якими я не згоджуся, з повагою і буду продовжувати це робити».

Батько Сандерс Майк Хаккабі, колишній кандидат в президенти від республіканців, сказав: «Фанатизм». В меню в ресторані «Red Hen» в Лексінгтоні, штат Вірджинія, ви можете попросити «Таріль ненависті», або закуски – «маленькі тарілки для маленьких розумів».

На початку тижня міністр внутрішньої безпеки Трампа, Кірстіан Нільсен, перервала вечерю в мексиканському ресторані після того, як протестуючі кричали «Ганьба!» поки вона не пішла.

Обслуговування Сандерс в ресторані створило соціальний колотнечу з людьми з обох сторін.

На Yelp, рецензент ресторану написав: «Не їжте тут, якщо ви республіканець, в шапці MAGA або патріот».

Але інші рецензенти підтримали дії власника ресторану.

Один з дописувачів сказав: «Потрібно порекомендувати 12/10». Бонус: цим місцем керує менеджмент, який є впевнений у своїх переконаннях та хто є справжніми американцями».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:19 :49