live

Журналіст про фінансову амністію: Суспільство має пробачити і олігархам

ZIK
загрузка...
загрузка...

Якщо не провести вчасно фінансову амністію, то фактор шаленого тиску на бізнес з боку держави може стати дуже ефективним інструментом для встановлення в Україні диктатури.

Таку думку висловив журналіст Сергій Щербина в ефірі проекту «Спецпроект з НаташеюВлащенко» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні антикорупційний блок законодавства – це шалений інструментарій, за допомогою якого будь-яку особу на державній службі можна притягнути до відповідальності. Тобто, ми просто закриваємо дорогу на державні посади тим людям, які займалися бізнесом.

Як функціонував і зараз працює бізнес в Україні – всім відомо. Але працювати по-іншому він і не може через несправедливу податкову систему. Адже сплачувати 39-42% податків державі за свою роботу – абсолютно ненормально», – наголосив Сергій Щербина.

Журналіст підкреслив: якщо вчасно не провести фінансову амністію, то такі чинники можуть стати дуже ефективним інструментом для встановлення в Україні диктатури. Відтак суспільство має домовитися, що пробачає один одному і олігархам.

«Наразі ж громадяни не в змозі домовитися про те, що коли ми будемо пробачати один одному все, то так само доведеться пробачити все й Рінату Ахметову, Дмитру Фірташу, Ігорю Коломойському та іншим олігархам.

Я особисто готовий все пробачити олігархам тільки з тієї причини, адже розумію, що інакше країна не буде розвиватися», – констатував Сергій Щербина.

Loading...
Loading...
Loading...