Новини » Політика 23 червня, 2018, 2:00
Відбулося засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України

21 червня, у Києві, в оборонному відомстві відбулося засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, представники громадських організацій, народні депутати України та іноземні радники.

За дорученням Міністра оборони України захід було проведено під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака, – повідомляється на сайті Уряду.

Під час засідання члени Комітету обговорили низку питань, пов’язаних із процесом реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил за стандартами НАТО, залучення іноземної консультативно-дорадчої допомоги тощо.

Під час засідання було відзначено, що в оборонному відомстві, завдячуючи консультативно-дорадчій допомозі іноземних радників відбулися конструктивні зміни та триває реалізація завдань оборонної реформи.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати народним депутатам за прийняття надважливого законодавчого документу – Закону України «Про національну безпеку», який чітко визначить порядок нашої подальшої роботи і завершить оборонну реформу, – зазначив під час засідання перший заступник Міністра оборони України. – За результатами цієї реформи Збройні Сили стануть ефективними, мобільними, оснащеними сучасним озброєнням і військовою технікою, будуть спроможними адекватно реагувати на воєнні загрози національній безпеці України і гарантовано забезпечать оборону держави».

За словами Івана Руснака, на сьогоднішній день розпочато підготовчі заходи з організації чергового циклу оборонного планування. За результатами проведеного огляду будуть визначені стратегічні цілі розвитку сил оборони після 2020 року.

«Міністром оборони України прийнято рішення щодо початку підготовки чергового циклу оборонного планування. Пропозиція Міноборони підтримана Адміністрацією Президента України, Секретарем РНБО і Урядом країни. Найближчим часом Міністром будуть підписані відповідні накази, які регламентуватимуть організаційні та методичні засади проведення оборонного огляду», – повідомив Іван Руснак.

Як вже повідомлялося, на сьогоднішній день в Міноборони і Генеральному штабі працюють 35 іноземних радників з 11 країн світу. Вони представлені практично у всіх робочих групах Комітету та надають практичну допомогу в процесі здійснення реформ українського військового відомства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 07:40 :38