субота, 23 червня, 2018, 6:55 Економіка
Тарута: Якщо не матимемо росту ВВП держави більш як 10%, то будемо лише конструювати кризу
ZIK
ZIK

Економічна безпека є важливою складовою для України. Адже, маючи стабільні прибутки, держава зможе виплачувати борги і нарощувати міць.

Про це в ефірі інформаційного Спецпроекту з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат Сергій Тарута.

«Є різні види безпеки. Наприклад, економічна. Треба, аби закон про такий вид безпеки був наповнений змістом і ми мали чіткі відповіді, як буде рухатися Україна, і якими темпами», – каже експерт.

Він наводить для прикладу макроекономічні прогнози, які зробили Академія наук разом із Світовим банком, опублікувавши документ «Форсайд 2018 року».

«Він не політичний, а фаховий. Там спрогнозували розвиток економіки до 2030 року. Виявилося, що Україна руйнується. Якщо ВВП не буде рости більш, як на 10%, то ми конструюватимемо кризу. На жаль, не зможемо виплачувати свої борги і розбудовувати країну», – підкреслює Сергій Тарута.

Нардеп звертає увагу на те, що звичайні громадяни нічого не знають про нацбезпековий закон.

«Україні не можуть дати відповідь, чи це покращить безпеку. Тому, на мій погляд, закон – це популізм у красивій обгортці. Але, опираючись на засади демократії, влада має діяти в інтересах народу і для нього. Мандат народ не давав. Деякі міжнародні експерти вважають, що діяльність парламенту – це законотворче цунамі, яке руйнує Україну. На мою думку, закон про нацбезпеку – спам, бо не пройшов нормальну процедуру публічної дискусії», – наголошує екс-голова Донецької ОДА.

До слова, нардеп згадує і про те, що згідно висновків юристів, закон про національну безпеку порушує 17 пунктів Конституції України.

«У декларації про суверенітет написано, що Україна буде нейтральною і не приєднається до ніяких блоків. Ба, навіть більше! Зобов’язується не купувати, не виготовляти ядерну зброю. У нас стосовно НАТО є бажання, але, я думаю, що ми втратили цей час. Зараз, аби досягти цілей, маємо стати економічно сильними. Тоді всі хотітимуть до нас приєднатися», – переконаний політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 07:24 :15