субота, 23 червня, 2018, 7:38 Політика
Павло Жебрівський пояснив, чому не хотів ставати аудитором НАБУ
ZIK
ZIK

На думку аудитора НАБУ Павла Жебрівського засоби масової інформації та громадські активісти перебільшують значення його посади. Хоча він і усвідомлює, що таке призначення має репутаційні ризики, через те на першому етапі відмовлявся від нього.

Про це він розповів у програмі FACE2FACE з Тетяною Даниленко.

Орган, як висловився пан Жебрівський, нікого не знімає з посади, нікого не засуджує і не клеймує. «Орган готує звіт. Цей звіт доповідаємо Верховній Раді. І Рада робить висновки, чи його затвердити, чи не затвердити, тобто нагородити чи покарати. Самі аудитори мають мати серйозне підґрунтя і доказову базу», – констатував гість програми.

Також він додав, що жоден аудитор не має пріоритету. Звіт затверджується консенсусно, хоча кожен може записати свою особливу думку.

На переконання пана Жебрівського, аудитори є неймовірно високодостойними людьми.

«Кращого «гуру» в міжнародному праві, ніж пан Василенко, я не знаю. І на сьогодні всі міжнародники вчилися у пана Василенка. Пана Василенка знаю особисто. Буроменського знаю заочно, він викладав у мого сина. Він дуже багато говорив добрих слів щодо викладача як про професіонала, так і як про цікаву людину», – зазначив політик.

Відтак Павло Жебрівський вважає, що НАБУ має працювати та бути ефективним. Водночас аудитор НАБУ, призначений президентом, не розуміє причини ґвалту з приводу його призначення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 01:03 :39