Новини » Політика 23 червня, 2018, 1:00
Опозиційні російські ЗМІ дізналися про підготовку Кремлем масштабних переслідувань українців

У Росії хочуть вивести на новий рівень переслідування за нібито зв’язок з «Правим сектором», – справи фабрикуються відразу в кількох регіонах країни.

Про це повідомляє «Грани» з посиланням на власні джерела.

Відзначається, що хвиля переслідування українців за звинуваченням у зв’язку з «Правим сектором» почалася у вересні 2016 року, і вже було винесено перший вирок за сфабрикованими справами. З кінця 2017 більше не заводили подібних «екстремістських» проваджень, що створило ілюзію закінчення переслідувань. Однак, стало відомо, що незабаром можуть пройти арешти одночасно в Москві, Нижньому Новгороді, Удмуртії, Ростові і Самарській області.

26 січня 2018 року перший заступник начальника головного слідчого управління СКР генерал-майор Юрій Тютюнник підписав постанову про створення у справі великої слідчої групи з 10 осіб на чолі зі старшим слідчим з особливо важливих справ «українського» управління ГСУ СКР підполковником Антоном Мігуновим, який в 2015 році входив до слідчої групи у справі про вбивство відомого російського опозиціонера Бориса Нємцова.

До групи увійшли четверо працівників «українського» управління, троє слідчих з Самарської області, по одному слідчому з Іжевська, Ростова-на-Дону і Нижнього Новгорода. Примітно, що від Ростова і Нижнього Новгорода представлені співробітники військових слідчих відділів гарнізонів, які займаються тільки злочинами, вчиненими військовими, бійцями ФСБ, Росгвардії, ФСО і СЗР.

За деякими даними, можуть почати переслідувати колишніх силовиків РФ, які після 2014 року емігрували в Україну за політичними переконаннями.

Варто зауважити, що в 2016 році з України намагалися викрасти екс-співробітника ФСБ, добровольця АТО Іллю Богданова, а в 2018 році – вивезти з Харкова якогось «незгодного з Кремлем росіянина», що емігрував в Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 19:18 :10