Новини » Економіка 23 червня, 2018, 0:45
Нардеп Чижмарь: Найбільший грабунок країни відбувається в узаконений спосіб
ZIK
ZIK

Сьогодні нам треба визнати те, що найбільша корупція і найбільше пограбування країни відбувається в узаконений спосіб.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Радикальної партії Олега Ляшка») Юрій Чижмарь.

«Сьогодні нам треба визнати те, що найбільша корупція і найбільший грабіж країни відбувається в узаконений спосіб. Тобто все незаконне узаконюється нормативним документом. Наприклад, RAB-тарифи, схема «Роттердам+» і, відповідно, управління державною власністю», – зазначив гість програми.

Проте, зауважив народний депутат, згідно з Конституцією власником державної власності є український народ.

«А від імені народу виступає Верховна Рада. От ми і дали повноваження Кабміну, як виконавчому органу, а він зробив «прокладку» і відрізав зв'язок між власником і безпосередньою власністю.

Тому увесь прибуток з державних підприємств мав би беззаперечно надходити у бюджет. Але зараз усе вирішує спостережна рада, яка приймає рішення щодо того, чи віддати власнику гроші, чи виписати комусь премію, або чи закупити непотрібні речі. Гроші ж ідуть комусь у кишеню», – додав Чижмарь.

Нардеп наголошує, що це не просто рейдерство, а злочин проти народу України.

«Народ України і Верховну Раду відсторонено від управління державною власністю. Все вирішує 3-4 людини, які мають високу заробітну плату. Члени спостережної ради отримують офіційно від 250 тисяч гривень. Деякі члени спостережної ради наших банків отримують зарплату у розмірі 1,2 млн. От саме вони і вирішують питання, чи віддати прибуток власнику та чи розвивати цей об’єкт»,– зазначив Юрій Чижмарь.

Нагадаємо, 20 червня Кабінет Міністрів України затвердив кандидатури незалежних членів Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 09:24 :44