Новини » Політика 22 червня, 2018, 16:22
Зубожіння населення здешевлює можливість мажоритарника знову потрапити у ВР, – Ємець
ZIK
ZIK

Ефективність роботи парламенту на сьогоднішній день є нульовою, тому нардепи робитимуть все, щоб нове виборче законодавство так і не ухвалили. Адже чим гірше живуть українці, тим легше корупціонерам-мажоритарникам можна буде потрапити до парламенту.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Леонід Ємець.

«Я прийшов до вас із Верховної Ради, де у залі був присутній лише 21 народний депутат. Якщо порахувати, то це 4,6 відсотка від загального складу Верховної Ради. Тобто 96 відсотків народних депутатів в робочий час перебували за межами сесійної зали», – сказав Ємець.

За його словами, корупціонери у Верховній Раді намагаються будь-якими методами затягти процес створення нового виборчого законодавства. Адже воно може завадити їм знову потрапити у парламент.

«Сьогодні мажоритарник, який купує собі мандат через гречку, підкуп виборців, роздачу продуктових пайків, напряму зацікавлений в зубожінні населення. Бо це здешевлює його можливість знову потрапити у ВР. Фактично, чим гірше живуть люди, тим легше корупціонерам-мажоритарникам досягти мети», – вважає нардеп.

Зрозуміло, що такий стан речей не зможе допомогти Україні збудувати стабільну, цивілізовану та європейську державу. Але й можливості наразі щось змінити немає. 

«Насправді депутати не хочуть змінювати законодавство, адже їм зручно жити за старою системою. І рекордна кількість правок – 4400, які було внесено у документ, є підтвердженням цьому, бо більшість з них є законодавчим спамом. Наразі опрацьовано близько 30 відсотків правок, але найскладніші відкладені на кінець. Тому я радий чути оптимізм у словах спікера ВР, що виборче законодавство невдовзі можуть ухвалити, але шансів це зробити ще цієї сесії дуже мало», – наголосив він.

Нагадаємо, голова ВРУ пояснив, що остерігається розгляду Виборчого кодексу у липні. Адже може статися так, що розгляд законопроекту затягнеться і вийти на позитивне рішення буде дуже важко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 21:07 :09