п'ятниця, 22 червня, 2018, 21:57 Політика
Жебрівський про нового голову Донецької ВЦА: Це був виключно вибір Президента
ZIK
ZIK

Генерал Олександр Куць – це людина, яка чітко розуміє специфіку Донеччини і Луганщини, місцеве населення та загалом ситуацію у регіонів. Можливо, на цьому етапі ситуації на Донбасі для управління потрібна саме така людина.

Про це заявив екс-голова Донецької ВЦА, новопризначений аудитор НАБУ Павло Жебрівський в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, напередодні Кабінет Міністрів затвердив кандидатуру нового очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації – генерала Служби безпеки України Олександра Куця.

«Президент сам обирав мого наступника на посаду голови Донецької ВЦА. Були й інші кандидатури, але генерал Куць – це людина, яка чітко розуміє специфіку Донеччини і Луганщини, місцеве населення та загалом ситуацію в регіоні.

Він ще молодим офіцером працював в управлінні СБУ Донецької області. Це людина, яка не побоялася, і з 2014 року працювала на теренах Донеччини та забезпечувала боротьбу з терористами», – підкреслив Павло Жебрівський.

Екс-голова Донеччини зауважив, що новопризначеному керівнику дещо більше доведеться заглибитися у господарську роботу, адже це інша специфіка.

«Залишилося достатньо багато гарних професіоналів – директорів департаментів, які безумно знають свою справу. Патронатна служба і заступники подають рапорти про відставку, але я нікому не казав звільнитися.

Тому в Олександра Куця буде можливість обрати тих, з ким він буде працювати. Із кожним із моїх колишніх заступників він особисто знайомий, а тому розуміє, чи підходить йому ця людині, чи ні», – запевнив Жебрівський.

Очікувалося, що наступником Павла Жебрівського на посаду голова Донецької ВЦАстане заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, про що він навіть неодноразово натякав.

«Це був вибір виключно Президента. Наскільки я знаю, то було багато рекомендацій щодо призначення на посаду. Можливо, на цьому етапі ситуації на Донбасі для управління потрібна саме така людина. Оскільки військові передбачають загрозу, що після Чемпіонату світу з футболу Росія активізується на фронті», – проаналізував Павло Жебрівський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 03:19 :05