п'ятниця, 22 червня, 2018, 17:48 Спорт
Збірна України з пляжного футболу виграла першу гру відбору Євроліги-2018
Українська збірна з пляжного футболу обіграла швейцарців / ffu.org.ua

У стартовому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії з рахунком 5:4.

Пляжний футбол. Євроліга-2018. Дивізіон А. 1 етап. Група 2

Швейцарія – Україна – 4:5

Швейцарія: Шталдер, В. Яггі, Борер, Вердер, Мицев, Спакка, М. Яггі, Станкович, Отт, Ходдл

Україна: Сидоренко, Гладченко, Войток, Макеєв, Борсук, Пачев, Медвідь, Корнійчук, Глуцький, Щериця

Голи: Борер (2), Отт (2) – Сидоренко, Медвідь, Корнійчук (3)

Підопічні Євгена Варениці чудово розпочали свій стартовий поєдинок на бакинському відбірному етапі Євроліги проти збірної Швейцарії. Вже на другій хвилині гри Олександр Корнійчук розписався у воротах швейцарців. Однак суперник не знітився і вже у першому періоді не тільки відновив рівновагу, але й вийшов уперед за рахунок дубля Філіппа Борера, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У другому періоді на голи Дмитра Медвідя та Олександра Корнійчука швейцарська команда відповіла м’ячем Ноеля Отта – 3:3. У третій частині гри синьо-жовті знову зробили ривок. Спочатку мети досяг удар нашого воротаря Віталія Сидоренка, а ще за п’ять хвилин хет-трик у цій зустрічі оформив Олександр Корнійчук. Все, на що спромоглися швейцарці, – скоротити відставання у рахунку після удару знов-таки Ноеля Отта. Отже, 5:4 – Україна перемогла сьому команду світового рейтингу.

У другому матчі в нашій групі сьогодні, 22 червня, зустрічаються збірні Німеччини та Італії.

2018-12-11 22:26 :36