п'ятниця, 22 червня, 2018, 18:09 Суспільство
Єльцов: Нові незаконні забудови маємо не через брак активістів, а через неналежну роботу поліції
ZIK
ZIK

Локальні досягнення радикально налаштованих активістів навіюють абсолютно помилкову думку в населення, що таким чином можна вирішувати проблеми державного рівня.

На цьому наголосив журналіст Олег Єльцов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, у Харківській міськраді чоловік із шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону активістів, які намагалися піднятися в зал.

Правоохоронці розслідують ці події як хуліганство. Натомість міський голова Геннадій Кернес має намір позиватися через «бездіяльність СБУ».

«Мені дуже подобається активізація будь-якого громадського руху, зокрема той феном, який почався з 2014 року. Це і волонтери, і активісти та решта небайдужих людей, які разом формують громадянське суспільство. Але я на боці закону та держави, оскільки мені не подобається монополія на насильство, яка опинилася в приватних руках», – підкреслив Олег Єльцов.

Журналіст вважає, що такі локальні досягнення навіюють населенню абсолютно помилкову думку, що таким чином можна вирішувати проблеми державного рівня.

«У деяких випадках радикальні дії активістів частково вирішують проблему – до неї привертається увага громадськості та правозахисників, після того питання вирішуєте.

Але часто погроми і бійки ні до чого не призводять, і це можна спостерігати за кількістю незаконних забудов у Києві. Це відбувається не тому, що в Києві було мало активістів, які готові штормувати міськраду і тому подібне, а тому, що поліція в місті не працює належним чином.

І в цьому випадку навіть якщо прийдуть активісти і почнуть бити тітушок, які захищають незаконні забудови, то це не вирішить проблему. Тому я хочу, щоб в країні працював закон, який би захищала передусім поліція. А ті хлопці, які хочуть підтримувати державу, мають співпрацювати з правоохоронцями на офіційних умовах», – наголосив Олег Єльцов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 15:29 :58