п'ятниця, 22 червня, 2018, 13:17 Економіка
Який ще бл***кий суд потрібен, щоб українці отримували гідну зарплату? – Мосійчук
ZIK
ZIK

Українці, які дивляться на захмарні зарплати і премії чиновників, думають лише про те, що треба брати вила, бензин, лопату «і йти вбивати або різати». Бо це ненормально, коли можновладці отримують мільйонні заробітні плати, а селяни та робітники нічого не мають.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Дійсно, дешевої влади не буває, але ж давайте говорити правду і зарплату будь-якого чиновника прив’язувати до мінімальної зарплати людей. Тобто, якщо зростає мінімальна зарплата українців, відповідно зростатиме і у чиновника. Бо коли у населення є лише три копійки, а у чиновників, наприклад, 8 мільйонів доларів, то це породжує більшовизм», – сказав Мосійчук.

Адже, на його думку, звичайна людина, яка усе це бачить, думає, що треба брати вила, бензин, лопату та йти вбивати і різати. Бо та ситуація, яка склалася в країні, є ненормальною. Навіть новостворені антикорупційні органи не допомагають.

«Давайте поставимо ще одне питання, який бл**ський суд ще треба створити в Україні і такий же правоохоронний орган, щоб це припинилося? Тому що спочатку нам розказували, що буде судова реформа і ми переможемо всю корупцію, але цього не сталось. Потім нам казали, що створимо НАБУ і всіх переможемо. Але вийшло, що знову на***ли. Потім говорили про САП, НАЗК, повернення активів. Тому я вже не знаю, що ще треба створити. Бо мільйонні зарплати є, але в селян і робітників гідної зарплати немає», – прокоментував нардеп.

Також він говорив і про українську вугільно-видобувну галузь, яка просто згасає через корупцію та байдужість чиновників.  

«В енергетичному секторі відбувається не корупція, а злочин проти Української держави, який вчиняють на найвищому державному рівні. Я це стверджую, тому що замість того, щоб вкладати кошти у видобуток українського вугілля, його купують у росіян, американців, ПАР і ще невідомо в кого. Якщо доберуться до Марса, то будуть його возити звідти», – прокоментував Мосійчук.

За його словами, українські політики роблять все, аби лише не купувати в українських шахтарів та не вкладати в українську вугільну видобувну промисловість.

Нагадаємо, наглядова рада НАК «Нафтогаз України» проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом».

Рішення про виплату премії стосується восьми осіб. Серед них – Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Юрій Вітренко, Ярослав Теклюк і Костянтин Пожидаєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 02:13 :30