Новини » Політика 22 червня, 2018, 18:55
Путін не бачить причини, чому він має відпускати українських бранців, – Муждабаєв
ZIK
ZIK

Політв’язня Володимира Балуха керівництво сімферопольського СІЗО переводить у загальну камеру, вважаючи, що він припинив голодування. Натомість Володимир Балух офіційно оголосив, що переходить на сухе голодування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Айдер Муждабаєв.

Кримськотатарський журналіст поінформував, що сьогодні архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент повідомив, що спілкувався із Володимиром Балухом. Той розповів, що керівництво сімферопольського СІЗО прийняло рішення виселити його з одиночної камери та перевести в загальну, оскільки вважають, що Володимир припинив голодування. Натомість Володимир Балух офіційно оголосив, що переходить на сухе голодування.

Айдер Муждабаєв, коментуючи ситуацію щодо звільнення бранців Кремля, зазначив, що він не бачить жодної причини з боку Путіна, аби той відпустив політичних бранців.

«Усі політичні в’язні могли би бути звільнені простим бойкотом чемпіонату. Він би всіх їх віддав – усіх до одного віддав би за те, щоб не зірвалася його «гітлерівське шоу». Але оскільки сьогоднішній Захід і сам між собою розхристаний, в Європі – антиамериканізм, в Америці – Трамп… не змогли вони виробити таку позицію, і світ показав себе набагато слабшим, аніж, до прикладу, у 1980 році, коли СРСР ввів війська до Афганістану і був оголошений загальний бойкот», – нагадав гість програми.

Натомість зараз Путін відчуває себе переможцем, додав Айдер Муждабаєв.

Гість програми припустив, що президент США Дональд Трамп може особисто попросити звільнити українського режисера Олега Сенцова, проте «для того Трамп має цього захотіти».

Айдер Муждабаєв переконаний, що померти Сенцову не дадуть та будуть застосовувати заборонене конвенціями примусове годування, і нагадав, що режисер – особистий бранець Путіна.

Голова правління громадської організації «Центр громадянських свобод» Олександра Матвійчук повідомила, що Генеральний секретар Ради Європи звернувся до Путіна з проханням звільнити Олега Сенцова та заявив, що він особисто готовий написати клопотання про його помилування на основі Європейської конвенції з прав людини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:12 :34