п'ятниця, 22 червня, 2018, 22:34 Політика
Павло Жебрівський розповів про свої політичні амбіції та розмову з Президентом
ZIK
ZIK

Я сьогодні прямо сказав Президенту про те, що хочу бачити ідеологічну політичну силу, де будуть однодумці, а не «хто в ліс, хто по дрова». Де не буде різношерстих політиків, яких потрібно буде переконувати, що саме за цей законопроект потрібно проголосувати.

Про це заявив екс-голова Донецької ВЦА, новопризначений аудитор НАБУ Павло Жебрівський в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Оскільки я буду аудитором НАБУ, то мені заборонено займатися політичною діяльністю. Але аудитор призначається щонайбільше на рік. І я ще не знаю, чи прийму для себе рішення по підсумках першого звіту, чи продовжувати бути аудитором, чи ні», – заявив Жебрівський.

Він наголосив, що після роботи аудитора хотів би почати будувати ідеологічну, правоцентристську, національно-демократичну політичну силу, щоб піти з нею на вибори.

«Я сьогодні прямо сказав Президенту про те, що хочу бачити ідеологічну політичну силу, де будуть однодумці, а не «хто в ліс, хто по дрова». Де не буде різношерстих політиків, яких потрібно буде переконувати, що саме за цей законопроект потрібно проголосувати.

І це стосується не тільки БПП, а усіх фракцій парламенту, оскільки вони не створені на ідеологічній основі. Натомість я переконаний, що Україні вкрай потрібнісаме ідеологічні партії по суті, без гучних гасел і назв», – підкреслив Павло Жебрівський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 17:55 :31