п'ятниця, 22 червня, 2018, 23:36 Політика
Павло Жебрівський зізнався про побоювання щодо аудиту НАБУ
ZIK
ZIK

Я не буду одноосібно затверджувати алгоритм проведення аудиту. Для цього зберуться три аудитори і на основі консенсусу виберемо, на чому потрібно акцентувати увагу. І вже після цього буде проведений досконалий і справедливий аудит.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив український політик, народний депутат, голова Донецької обласної адміністрації з 2015 року Павло Жебрівський.

Відповідаючи на запитання ведучої про місію на посаді аудитора НАБУ, гість програми наголосив, що одна особа і увесь орган – це різні речі.

«Україні потрібен незалежний антикорупційний орган, але є питання щодо його повноважень, на яких потрібно акцентувати увагу. Я читав той звіт, але це не аудит а звіт, який робили американці. Проте нікого не знайдеться, хто б ставив під сумнів, що такий антикорупційний орган вкрай потрібен державі», – зазначив аудитор НАБУ, призначений президентом.

Як нагадав пан Жебрівський, не він сам буде затверджувати алгоритм – це буде справа трьох аудиторів НАБУ. «Якщо побачимо перетягування на початку – нічого хорошого із такого аудиту не буде. Однозначно, в нашому звіті ні в мене, ні в моїх колег не буде упередження стосовно існування такого незалежного органу. Він буде спрямований тільки на покращення діяльності НАБУ», – переконаний Жебрівський.

Також пан Жебрівський висловив позицію, що його завдання – бути ще більш неупередженим, ніж інші колеги, адже під час своєї роботи він буде під лупою як у громадськості, ЗМІ, фахівців, так і міжнародних партнерів.

«Якщо я, не дай Боже, хоч подумаю вийти за рамки, то на мене критики буде набагато більше, ніж на інших аудиторів. Це цькування, яке розпочалося в ЗМІ, насправді, буде стимулювати мене ще більше до об'єктивності, неупередженості і справедливості», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 07:45 :37