Новини » Політика 22 червня, 2018, 23:40
Найєм: ГПУ збирається ліквідувати Департамент спецрозслідувань

У Генеральній прокуратурі збираються ліквідувати Департамент спеціальних розслідувань ГПУ, який займається розслідування справ Майдану.

Про це повідомляє народний депутат Мустафа Найєм у Facebook.

За його словами, генеральний прокурор Юрій Луценко збирається підписати відповідний наказ, який, за словами Найема, фактично ліквідує цей Департамент.

«Керівник департаменту Сергій Горбатюк вже попереджений через своїх співробітників про звільнення у зв’язку з реорганізацією підрозділу. На останню нараду щодо реорганізації Департаменту Горбатюка навіть не запросили», – зазначив нардеп.

Як розповідає Найєм, формально ліквідація відбуватиметься шляхом поділу прокурорів і слідчих.

«Відділ процесуальних керівників Департаменту Горбатюка буде приєднаний до загального Департаменту процесуальних керівників під керівництвом заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука. Слідчих департаменту готують перевести до складу Головного слідчого управління. Хто буде курирувати їх роботу на даний момент невідомо», – пояснив нардеп.

«Я дуже хочу помилятися. Але ніякої інформації, яка спростовує вище викладене я не зможу отримати – ні у керівництва відомства, ні у тих, хто знайомий з ситуацією всередині», – підсумував він.

Управління Горбатюка веде кілька резонансних справ, зокрема щодо злочинів на Майдані у 2014 році і узурпації влади Віктором Януковичем і його оточенням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 09:59 :28