Новини » Політика 22 червня, 2018, 23:05
На закиди щодо непрозорості бізнесу своєї родини Жебрівський відповів аудитом
ZIK
ZIK

Інформація про бізнес родини, яка була опублікована у мас-медіа, не відповідає дійсності. Щоб проводити аудит НАБУ – я почав із себе.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив аудитор НАБУ Павло Жебрівський відповідаючи на запитання, в чому проблема з прозорістю бізнесу його родини, про яку пишуть у ЗМІ.

«Фірма, про яку пишуть, не належить моїй доньці, а сестрі. Донька є виконавчим директором. У публікації журналіст запропонувала мені як аудитору спершу подивися на мою сім'ю. З цього приводу я за короткий час провів аудит. У публікації є декілька тез. Перше – з приводу того, що не вказаний бенефіціар. Згідно з повідомленнями німецького податкового агента компанії сестри – якщо вона була вказана як генеральний директор, то не потрібно було її вказувати як бенефіціара. Ніхто нічого ховати не хотів. Дочка приїде з Китаю і розбереться з податковим агентом», – сказав екс-голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації.

Крім того, пан Жебрівський додав, що у Німеччині щоквартальна податкова звітність не приймається до розгляду, якщо там не зазначені бенефіціари, а у попередніх звітностях сестра була вказана, як бенефіціар.

«Далі там сказано про мого сина, який веде справи в австрійській компанії і, нібито, йдеться про три офшори. Коли у 2009 році стріляли в мою сестру, було прийняте рішення перевести акції за кордон. Ми отримали дозвіл Нацбанку і була сформована компанія, де закумульовані наші акції. Сьогодні дивіденди від «Фармака» сплачуються туди, ми їх отримуємо і платимо податки в Україні. Іншою діяльністю ця компанія не займається», – розповів гість програми.

Також новоспечений аудитор НАБУ відзначив, що паралельно з цим процесом торговеньні марки, які зареєстровані на сестру, були перереєстровані на компанію в Австрії, яка є на звичайному оподаткуванні.

«Ці папери веде син. Він отримує роялті, з нього сплачуються податки в Україні. Щодо нідерландської і люксембурзької компаній, то в 2013 році ми вирішили вивести «Фармак» на ІBO. Через це наші банки-консультанти запропонували сформувати ці дві компанії, але вони не ведуть жодної комерційної діяльності. Тому немає ніяких ухилянь від сплати податків. Таким чином, щоб проводити інший аудит, я почав зі себе», – констатував Павло Жебрівський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 16:02 :55