п'ятниця, 22 червня, 2018, 18:35 Суспільство
Ми не були ініціаторами походу до Харківської міськради, – представник нацдружин
ZIK
ZIK

Ми не були ініціаторами подій, які відбувалися в Харкові – нас запросили взяти участь. До того ж, на акції були активісти більш ніж з п’яти націоналістичних організацій.

Про це заявив представник Національних дружин Сергій Коротких у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, у Харківській міськраді чоловік з шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону активістів, які намагалися піднятися в зал.

Правоохоронці розслідують ці події як хуліганство. Натомість міський голова Геннадій Кернес має намір позиватися через «бездіяльність СБУ».

«Націоналістичні та ветеранські організації, а також усі ті, кому не байдужа доля цієї країни, спілкуються та контактують між собою. Тому зауваж, що ми не були ініціаторами подій, які відбувалися в Харкові – нас запросили взяти участь. До того ж, на акції були активісти більш ніж з п’яти націоналістичних організацій, але тільки наші хлопці були ідентифіковані», – пояснив Сергій Коротких.

Щодо звинувачень міського голови Харкова в бік СБУ, то на думку представника Нацдружин, воно є просто смішним.

«Я не бачу сенсу для СБУ займатися такими справами. На мій погляд, ця структура виконує дещо інші функції», – прокоментував активіст.

Також він відкинув припущення, що подібні націоналістичні організації можуть використовуватися силовими органами для вирішення своїх питань, куди не бажано залучати поліцейських.

«Справа тільки в тому, що активісти мають підвищене почуття справедливості, а тому об’єднуються у певні організації і намагаються покращити життя у різних містах України. Вони пишуть заяви до поліції, прокуратури, СБУ та намагаються подібними акціями, як в Харкові, привернути увагу до проблеми.

Але поліція сьогодні завантажена роботою, адже ні для кого не секрет, що в країні зараз – навала криміналу. А тому правоохоронці не в змозі з усім розібратися», – вважає Сергій Коротких.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 04:13 :12