Новини » Суспільство 22 червня, 2018, 14:30
Коболєв має прийти у парламент і пояснити, чому були нараховані премії, – Мосійчук
ZIK
ZIK

Ситуація, що склалася навколо премій правлінню НАК «Нафтогаз-Україна» є кричущою. Адже Україна ще не отримала гроші після рішення Стокгольмського суду, а Коболєв і Вітренко вже виписали собі премії і навіть їх отримали. Тому, як і весь український народ, він почуває себе «лохом», якого обікрали і хтось за це мусить відповісти.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Рішення Стокгольмського арбітражу зупинене. Тобто є апеляція і не факт, що Україна отримає кошти, які виграла. Також вже заплачені кошти юридичній фірмі, яка судиться. Тому, принаймні Коболєв має прийти в український парламент, вийти на трибуну і все пояснити нам, тупим парламентарям і тупому українському народу чи «лохам», бо я себе почуваю саме таким. Адже на наших очах у нас вкрали 45,6 млн. доларів», – сказав Мосійчук.

На його думку, інакше як крадіжкою це назвати не можна. Звісно, якби кошти повернули, то можна було б гіпотетично говорити, що Коболєв та Вітренко заробили. Але ж гроші вже на їхніх рахунках.

«По суті, це узаконена крадіжка, яка здійснена з дозволу Кабінету міністрів України. І навіть звернення до НАБУ, мабуть, не матиме результатів, тому що там у них зарплати не менші», – прокоментував Мосійчук.  

Також він дуже втішився, що своїм висловлюванням про українців «лохів» зміг зачепити телеглядачів, які почали активно писати ведучому Остапу Дроздову. Адже, за його словами, насправді в Україні є надзвичайно серйозна проблема.

«Фактично, у кожного з нас плюнули, бо вже два тижні усі мовчать та не реагують. Хоча вчинок Кабміну, «Нафтогазу» і особисто Коболєва та Вітренка є плювком кожному українцю, який заробляє копійки та вимушений тікати з країни», – сказав Мосійчук.

Він зазначив, що наступного пленарного тижня політична сила, до якої він належить, блокуватиме трибуну і закликав українців, щоб вони виходили на вулицю.

«Є дуже легальний спосіб довести, що ми не «лохи». НАК «Нафтогаз-Україна» живе за рахунок платників податків, тому є вулиця Грушевського, де розташований Кабінет міністрів і треба прийти туди до Гройсмана, щоб запитати його за двох «держиморд» – Коболєва та Вітренка», – наголосив він.

Нагадаємо, наглядова рада НАК «Нафтогаз України» проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії у зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 00:59 :26