п'ятниця, 22 червня, 2018, 22:21 Політика
Давид Сакварелідзе пояснив своє бачення принципової різниці між Україною та Росією
ZIK
ZIK

Попри санкції та проблеми на міжнародному рівні Росія існує, її ВВП у 4,5 рази більший, ніж ВВП України, а у російських інститутів є більше історії. Тому поки що вона стоїть. Більше того, у них є нафта і газ. А в України немає ні нафти, ні газу. Але в України є неймовірний людський ресурс.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.), член ради партії «Рух нових сил» Давид Сакварелідзе.

Відповідаючи на питання глядача, чи іде сьогодні Україна шляхом Росії, Давид Сакварелідзе зазначив, що по певних шлях Росії наша країна таки рухається.

«І перш за все це стосується прав людини. В Україні, як і у Росії, є така тенденція, щоб відображати провінціальних чиновників, які часто діють проти своїх політичних опонентів і проти звичайних людей.

Проте, на відміну від Росії, в Україні немає холопів. В Україні є вільний народ. Тому росіянізація країни триватиме недовго», – зауважив гість програми.

Разом з тим Давид Сакварелідзе зазначив, що попри усі труднощі, Росія сьогодні твердо стоїть на ногах.  

«Не дивлячись на санкції та проблеми на міжнародному рівні, Росія є, її ВВП у 4,5 рази більше, ніж ВВП України, а у російських інститутів є більше історії. Тому поки що вона стоїть. Більше того, у них є нафта і газ. А в України немає ні нафти, ні газу»,–  підкреслив Сакварелідзе.

Однак, додав політик, в України є неймовірний людський ресурс.

«Але щодня ми його втрачаємо. Він виїжджає і піднімає економіку Чехії, Польщі, Словаччини, Туреччини та Канади.

Але все ж таки, як би наша влада не старалася використовувати російську модель управління, їй це не вдасться. В Україні все зміниться. Але коли – риторичне питання. Бо замість того, щоби працювати з технологіями і повністю змінювати міністерства на електронні прибори, сьогодні ми стоїмо у болоті. На жаль. Але ми маємо це перебороти і усе втрачене надолужити», – акцентував Давид Сакварелідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:46 :59