Звіт уряду підтверджує, що Гройсман живе у паралельній реальності, – Семенуха

ZIK

Вчорашній звіт уряду, що відбувся під час засідання профільного комітету, тільки підтверджує, що Володимир Гройсман живе у своїй паралельній реальності.

Таку думку озвучив народний депутат України від фракції «Самопоміч» Роман Семенуха у кулуарах парламенту під час трансляції проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він переконаний, що призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ – передвиборчий хід Петра Порошенка, який немає нічого спільного із законами України.

«Мета цьому одна – підпорядкувати собі НАБУ», – заявив Семенуха.

Мовляв, якщо напередодні президентських виборів на позиції аудиторів заходять люди, кандидатури яких «ні з ким не обговорюються», а призначення відбуваються всупереч закону, хто повірить висновку такого аудитора?

«Чи в суспільства буде довіра до таких звітів? Думаю, ця історія є дуже сумнівною та ще матиме свої наслідки», – вважає нардеп.

Також він прокоментував і вчорашній звіт уряду, який зачитували під час засідання комітету економічної політики. Семенуха переконаний: там немає нічого спільного із тим, що реально відбувається у країні.

«Володимир Борисович Гройсман разом із урядом продовжують жити у своїй паралельній реальності. Зверніть увагу, що інфляція у 7%, яка закладалася урядом на цей рік, уже за результатом першого кварталу зросла до понад 13ти відсотків», – підкреслив Семенуха.

Він зауважив: ще до кінця минулого року уряд взяв на себе зобов’язання внести закон про військових пенсіонерів. Однак досі навіть нема зареєстрованого такого проекту, суб‘єктом законодавчої ініціативи якого виступав би саме Кабмін.

«Навіть у змінах до пенсійного законодавства ключовим моментом мало бути запровадження другого накопичувального рівня. Досі ж немає не лише проекту закону, а й бачимо, фактично, руйнацію. Тож Гройсман увійде в історію як черговий прем‘єр-популіст, який так і не запровадив ключових змін у системі пенсійного забезпечення», – вважає депутат.

До того ж, за його словами, згідно звіту Нацбанку, надходження від приватизації, закладені у дохідну частину бюджету, є просто нереалістичними.

«Як на мене, йдеться про повну неготовність прем‘єр-міністра до публічного правління державою», – зазначив Семенуха.

Та найгірше, на його думку, те, що в уряду немає єдиної стратегії, як вирішувати проблему державних боргів.

«Гройсман може звітуватись хіба десь там у Пінчука на ICTV, та його обов‘язок – зробити це у Верховній Раді. Він повинен дати відповіді на незручні запитання нардепів – за рахунок чого уряд буде повертати борги», – підкреслив Семенуха.

Тож він переконаний: усі заяви прем‘єра – лише «передвиборча риторика».

«Там немає нічого спільного із правильними реформами чи покращенням ситуації», – резюмував Роман Семенуха.
Loading...