live
Новини » Суспільство

Вчені попереджають, що примати на межі вимирання

Вчені проаналізували популяцію шимпанзе і орангутангів в Бразилії, Індонезії, Мадагаскарі та Конго і прийшли до висновку, що популяція в цих країнах в найближчому часі скоротиться на 60%.

Про це повідомляють aspekty.

Результат пошуку зображень за запитом

Саме в цій місцевості сконцентровані дві третини популяції приматів світу. Епіцентром вимирання тварин стала Бразилія. Фахівці підрахували, що 80% всіх видів приматів, що живуть на території країни, можуть зникнути вже через пару десятків років, а до кінця сторіччя орангутанги і шимпанзе зникнуть з лиця Землі. Вимирання тварин загрожує зміною екосистеми, яка може спричинити за собою ще більше втрат з тваринного і рослинного світу. Експерти кажуть про важливість створення заповідних зон, які обмежували б людське вплив на приматів, але при цьому не створювало відчуття несвободи.

В Індонезії і на острові Мадагаскар проблема стоїть так само гостро. 90% від усіх видів приматів, що живуть в тій місцевості, знаходиться в занепаді, їх кількість стрімко зменшується, що призведе в повного вимирання. Експерти просять держави і некомерційні організації також звернути увагу на ситуацію і вжити заходів для захисту популяції приматів.Loading...
Loading...
Loading...