четвер, 21 червня, 2018, 0:12 Події
Українські розвідники схопили офіцера-зрадника

Розвідники 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр і Тактичної групи «Моспине» провели спецоперацію, у якій до України повернули офіцера-зрадника Олексія Бідусенка.

Він 16 червня 2017 року перейшов на бік російських окупаційних військ, – повідомляє  93-тя бригада на своїй сторінці у Facebook.

Світлина від 93-тя ОМБр.

«Старший лейтенант Бідусенко з самого початку справляв враження боягузливої невпевненої людини. Через це йому доручили займатися підготовкою нагородних листів – справу, що не потребує роботи з секретними документами», – йдеться у повідомленні.

«Сам факт його втечі не викликав особливого здивування. Більш цікавим ми вважали відслідкувати, що буде далі, коли людина переходить до ворога та пропонує свої послуги в якості офіцера управління нашої бригади. Проте рівень компетенції Бідусенка розчарував керівництво окупаційних сил. Спочатку його намагалися використати, проте потім викинули, як ганчірку на смітник», – пояснюють у бригаді.

«Але за зраду завжди доведеться відповідати. Перед Богом, перед Законом, перед людьми. Так буде і на цей раз», – зазанчив командир бригади полковник Владислав Клочков.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 22:21 :39