четвер, 21 червня, 2018, 12:15 Київ
У Київраді між активістами та охороною виникла сутичка
Фото: facebook.com/nataliia.miniailo
Фото: facebook.com/nataliia.miniailo

Вранці 21 червня у будівлі Київської міської ради сталися сутички між громадськими активістами і охороною.

Про це повідомила речник Київради Наталя Пругар, передає «Українська правда».

«Вранці відбулася штовханина на вході. Це сталося тому, що у нас є певний порядок пропуску осіб у будівлю. А люди, які прийшли на засідання Київради – журналісти, активісти, хотіли зайти всі разом. Але охорона має всіх перевіряти по списку. Ці ж люди, що прийшли, не хотіли чекати, поки їх знайдуть у списку. Тому сталася не бійка, але штовханина», – сказала вона.

Пругар додала, що в результаті штовханини активісти навіть зламали двері.

Як повідомляють користувачі соцмережі, у самій будівлі Київської адміністрації, а також на вулиці багато правоохоронців у повній амуніції.

Фото: facebook.com/nataliia.miniailo
Фото: facebook.com/nataliia.miniailo

На вулиці проходить мітинг за створення Музею на місці археологічних знахідок на Поштовій площі.

Голова громадського руху «Почайна» Анабелла Моріна, яка вистпає за створення музею, повідомила, що говорила про це питання з мером.

«говорила з Кличком на 1 поверсі про Поштову. Він мені закрив рота рукою. Дякую, що не вдарив, Віталій Володимирович», – написала Моріна у Facebook.

За словами речника Київради, врешті всі охочі зайшли у кулуари.

«Усі зайшли. Сьогодні тут безпрецедентна кількість і журналістів, і громадян через питання Поштової площі», – додала речник міськради.

Вона також пояснила, що засідання розпочалося з запізненням – об 11:42 – не через питання музею на Поштовій, а через похорони письменника Івана Драча, на які пішла частина депутатів.

«Деякі депутати поїхали прощатися, через відсутність кворуму засідання затримувалось, але воно буде, питання Поштової буде розглянуте, і, думаю, рішення буде виключно позитивне», – сказала Пругар.

Вона наголосила, що всі засідання міськради «гласні, і немає проблеми, що ми когось не пускаємо», але разом з тим закликала громаду дотримуватися внутрішнього порядку міської ради і проходити у кулуари після перевірки охорони.

«Це ж для безпеки самих людей, які приходять», – підсумувала Пругар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 08:11 :09