Новини » Політика 21 червня, 2018, 22:10
Суперечливу правку до закону про ВАС однозначно треба скасовувати, – Дмитро Співак
ZIK
ZIK

Українська влада боїться Антикорупційного суду передусім через те, що там з’явилися міжнародні експерти. Через це й вигадали скандальну поправку як запобіжник.

Таку думку висловив політик Дмитро Співак у програмі «Voxpopuli» на телеканалі ZIK.

«Так звана політична еліта України сьогодні є політичним шулерами. Тобто, з одного боку їм потрібно виконувати наказ зовнішніх кураторів про створення Антикорупційного суду, щоб отримати транш МВФ, а з іншого – вони бояться наслідків створення цього органу», – зауважив Співак.

Політик певен, що українська влада боїться Антикорупційного суду передусім через те, що там з’явилися міжнародні експерти. Через це, на думку Співака, і вигадали скандальну поправку як запобіжник. Відтак, принаймні до президентських виборів, Антикорупційний суд точно не запрацює на повну силу.

«Цю поправку однозначно потрібно прибирати, і я переконаний, що це все ж зроблять. Але, поряд з цим, я вважаю, що Україні потрібен не один Антикорупційний суд, а загалом повністю антикорупційна судова система. Адже один тільки суд не зможе вирішити проблему топ-корупції в державі.

Оскільки і в новому органі працюватимуть люди, які до цього було частиною корупційних механізмів. Ми вже створили НАБУ, НАЗК, ДБР. Але чи є результат? Чи був засуджений принаймні один одіозний високопосадовець-корупціонер? Ні!», – наголосив Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 05:24 :16