Новини » Політика 21 червня, 2018, 22:30
Співак щодо закону про нацбезпеку: Напрям для держави правильний
ZIK
ZIK

Закон про нацбезпеку важливий для нашої держави. Хоча керівництво НАТО і ЄС говорить, що нам ще до вступу в ці організації багато років, але це правильний напрямок куди треба рухатися державі.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик, громадський діяч Дмитро Співак.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, що у законі про нацбезпеку визначено принципи державної політики у сферах національної безпеки та оборони, зокрема серед фундаментальних інтересів названо інтеграцію України в європейські економічні, політичні, безпековий та правовий простір, набуття членства в ЄС, НАТО і чи гість програми вважає це правильним курсом, пан Співак сказав, що в правовій країні світу це питання повинно вирішувати виключно громадянами цієї країни.

«Я думаю, що закон про нацбезпеку, який сьогодні ухвалений, важливий для нашої держави. Хоча керівництво НАТО і ЄС практично прямо говорить, що нам ще до вступу в ці організації 15-20 років. Але як напрямок, куди треба рухатися державі, правильний. Я вважаю, цивілізаційний вибір треба робити вже», – переконаний політик.

За його словами, в цьому законі зазначено, що нам треба рухатися в правовому руслі до європейської родини. І це ключова проблема України.

«Ми всі розуміємо що сьогодні Україна не є правовою державою. І багато проблем у нашій державі саме через це», – вважає Співак.

Також пан Співак пригадав висловлювання депутата з БПП Івана Вінника, який сказав, що закон про Національну безпеку України схвалений послами США , НАТО та ЄС. Гість програми вважає таку риторику принизливою. 

«Він сказав, що ми практично врахували все, що посли вимагали, тому парламент зобов'язаний невідкладно його прийняти. Я не розумнію, ми приймаємо закон про Національну безпеку нашої країни чи що? Жодний політик європейської країни не дозволив би собі настільки принизливі висловлювання», – прокоментував громадський діяч.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 08:56 :31