Новини » Економіка

Мінінфраструктури й ЄБРР обговорили проект Ukraine Country Strategy 2018-2023

Фото: mtu.gov.ua

Вчора, 20 червня, під головуванням державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака відбулась зустріч з представниками ЄБРР з метою обговорення проекту нової Стратегії для України на період 2018-2023 рр. (Ukraine Country Strategy 2018-2023), підготовленої банком.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Ну зустрічі були присутні представники галузевих департаментів Міністерства інфраструктури, представники Укравтодору, Державіаслужби, ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», ПАТ «Укрпошта», ДП «Украерорух» та інші.

Представники банку представили проект нової стратегії, яка охоплює питання розвитку країни на середньострокову перспективу, основні стратегічні напрямки реформування та можливості надання фінансової підтримки. Після цього відбулося обговорення стратегії.

Представники української сторони поінформували та надали відповідні коментарі щодо основних стратегічних напрямків розвитку галузей транспорту, можливостей реалізації проектів за рахунок кредитних та грантових коштів, необхідності синхронізації запропонованої стратегії із затвердженими відповідними стратегічними документами.

Окрему увагу на зустрічі було приділено обговоренню питань покращення та підтримки інтеграції країни у європейський простір та розширення інфраструктурних зв’язків.

Loading...