четвер, 21 червня, 2018, 6:49 Суспільство
Мережу зачепило опитування на тему «ідеальної дружини»
ZIK
ZIK

Соціологічне дослідження з гучною назвою «Якою має бути гарна дружина» вже наробило чимало галасу в мережі. Згідно з ним, більшість чоловіків хочуть бачити поруч жінку, передусім, хазяйновиту.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Чоловіки певні: найголовніший обов’язок жінки – саме хатня робота. Наступна позиція – дружина, що поступається чоловікові в ухваленні рішень. Чимало своїх голосів віддали й за ту, що догоджатиме, та в жодному разі не ставитиме під сумнів думку чоловіка. І ні слова про розум чи самореалізацію обраниці. Користувачі Інтернету не скупляться на іронічні коментарі.

«Якщо вірити цьому дослідженню, мене ніхто ніколи не візьме заміж», – жартують користувачки.

Утім є й ті, кого такі підсумки опитування геть не дивують. Навіть більше, такий перелік вимог до дружини лідер національного руху за сім’ю Руслан Кухарчук уважає цілком природнім.

«Це абсолютно нормально, що чоловік в шлюбі очікує одного від дружини, а дружина від чоловіка – іншого. І це не є проблемою. Цілком нормально, що чоловік та жінка – це різні істоти», – запевняє Руслан Кухарчук.

Експерти з Інституту демографічних досліджень опитали півтори тисячі чоловіків зі всієї України віком від вісімнадцяти до шістдесяти. Замовником виступив Фонд родонаселення ООН. А такі питання ставили навмисно, аби зрозуміти, наскільки чоловіки залежні від поширених у суспільстві стереотипів, каже дослідниця Ганна Герасименко.

«Поставало питання: а що з цього приводу думають, власне, чоловіки? І цей фонд потребує такої інформації для того, щоб планувати свої активності, свої інформаційні кампанії. Він має розуміти, на якому рівні формуються стереотипи», – пояснює експерт.

У середмісті столиці журналісти влаштували своє опитування. Такі жіночі риси як хазяйновитість та покірність, киянам на думку спершу не спадають. У своїй супутниці передусім хочуть бачити підтримку й опору.

«Дружина повинна бути вірна, щоб допомагала своєму чоловіку і в злагоді, і в добрі», – певні кияни.

Утім, коли до рук чоловіків потрапляє список із варіантами відповідей, що були зазначені в нещодавньому дослідженні, навпроти чи не кожного пункту миттєво з’являються галочки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 06:57 :02