Новини » Політика 21 червня, 2018, 17:17
Людмила Денисова не змогла отримати інформацію про здоров’я Карп’юка і Кольченка
Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денисова
Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денисова

Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денисова не змогла отримати інформацію від представників пенітенціарних установ про стан здоров’я українських політв’язнів Миколи Карп’юка і Олександра Кольченка.

Про це вона повідомила у Фейсбуці, – передає Укрінформ.

«На жаль, Сергій В’ячеславович, який виконує обов’язки установи, не захотів розмовляти, сказав, що я вже на всі телефони телефонувала, але «чекайте встановленого законом терміну, і тоді ви зможете отримати відповідь на питання, коли зможете відвідати Карпюка Миколу Андроновича. Тобто, як і раніше, всі ці домовленості, досягнуті між президентами, блокуються на рівні виконавців. Чекатимемо відповіді», – заявила вона.

Раніше Денісова намагалася зателефонувати керівнику Федеральної служби виконання покарань області Мурманська Олексію Клімову, проте той зараз перебуває у відпустці, а тому інформацію про Миколу Карпюка Денісовій не надали.

Також вона зателефонувала представникам колонії, де знаходиться Олександр Кольченко, проте українському омбудсмену не надали жодної інформації про стан здоров’я Кольченка, оскільки керівник виправної колонії Дмитро Гордов не зміг підійти до телефону.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 14:27 :41