Новини » Суспільство 21 червня, 2018, 5:30
Корогодський: Щойно людину кудись обирають – у неї тут же з’являється «єврейське походження»
ZIK
ZIK

Як тільки людину кудись обирають – у неї з’являються єврейські корені. Такі настрої поширюють буркотливі люди в інтернеті. У Петра Порошенка також є якесь єврейське прізвище у роду. Я не здивуюсь якщо виясниться, що Ляшко єврей.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів письменник, бізнесмен Гарік Корогодський.

Відповідаючи на запитання ведучої, яка зауважила що все частіше наштовхується на «євреї у владі», «скільки вони ще будуть, пора вже владу віддати українцям», чи є у гостя програми відчуття, що ростуть такі настрої, письменник сказав, що ні, так вважають якісь буркотливі люди в інтернеті.

«Як тільки людину кудись обирають – у неї з’являються єврейські корені. У Порошенка також є якесь єврейське прізвище у роду. Я не здивуюсь якщо виясниться завтра, що Ляшко єврей», – сказав Корогодський.

Однак, за його словами, насправді все є зовсім по іншому. У багатьох людей у родоводі можна знайти єврейські прізвища, але це ще нічого не означає.

«Уяви собі Порошенка, про якого також кажуть, що він єврей, хоча про це не знає ніхто з євреїв, Гройсмана, який по прізвищу єврей і мене. Уяви собі, скільки у нас спільного. Ніскільки. Справа в тому, що нас ніщо не об’єднує. Ми не ходимо в одну синагогу, ми в ніяку синагогу не ходимо», – зауважив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:25 :05